تبلیغات
balatarin7 - معمای مثلث برمودا فاش شد....

مطالعات انجام گرفته ی جدید در زمینه طبقات مختلف اقیانوسی جهان به خصوص منطقه ای که به نام مثلث برمودا معروف است، شواهدی را مبنی بر وجود انفجارات عظیم گاز متان در گذشته آشکار می سازد. برای سالیان متمادی مردم علت ناپدید شدن کشتی ها و هواپیماهای خود را در این منطقه نیروهای ماورایی موجودات فضایی و نظریاتی از این قبیل می دانستند؛ به همین خاطر آن منطقه به "مثلث شیطانی" معروف شده بود تا اینکه چندی از دانشمندان توجه ما را به دلایلی منطقی جلب کردند.

وجود متان هیدرات حاکی از فورانهای شدید حبابهای متانی است که به راحتی کشتیهای غول پیکر را غرق کرده و با نفوذ به جوّ بیرون موجب مکیده شدن هواپیماها به داخل می شد....

هر کشتی که در این مثلث به واسطه حبابهای متان گرفتار شود بلافاصله خاصیت سبکی و شناور بودن خود را از دست می دهد و به ته دریا کشیده می شود. اگر حبابها به اندازه کافی بزرگ بوده و از چگالی مناسب برخوردار باشند می توانند هواپیماها را به خارج از جو بفرستند اما چرا هواپیماها به داخل کشیده می شوند؟ زیرا هواپیماها موتور خود را که به خاطر سوختن در حجم عظیمی از متان از دست داده اند به راحتی سقوط می کنند و به سرنوشت کشتیها دچار می شوند.

+نوشته شده در 1389/12/5 ساعت12:30 ق.ظ توسط یوسف ... | نظرات |