تبلیغات
balatarin7 - شیوه عجیب قاچاق چندش آور انسان

 كرایه حمل و نقل افاغنه از مرز تا شهرهایی چون كرمان، شیراز و تهران به رقم های باور نكردنی از 500 تا 800 هزار تومان می رسد كه كاسبی پر سودی را برای برخی از افراد در منطقه ایجاد كرده است.
آخرین شیوه عجیب و چندش آور قاچاق افاغنه در استان سیستان و بلوچستان واكنش های گسترده ای را به همراه داشته است.
 


به گزارش پارسینه، راننده تانكر حمل و نقل شیر یارانه ای كه در مسیر زابل-زاهدان مشغول به كار بوده است، با دریافت وجوهی از افغانی ها، آنها را بعد از عریان شدن در دسته های 7-8 تایی در تانكر پر از شیر قرار می داد! با تعبیه و به صدا درآوردن بوق مخصوصی توسط این راننده متخلف، افغانی ها در هنگام نزدیك شدن به پاسگاه های پلیس كاملا در تانكر شیر فرو می رفتند و بدین وسیله مامور مربوطه حتی با بازرسی و رویت تانكر شیر، متوجه حضور مهمانان ناخوانده در شیر مصرفی مردم زاهدان نمی شد!

بعد از رسیدن تانكر به شهر زاهدان و قبل از تخلیه شیر، افغانی ها از تانكر بیرون می آمدند و با پوشیدن لباس خود آماده رفتن به مقصد بعدی می شدند!

این شیوه قاچاق عجیب اینطور لو رفت كه یكی از سربازان پاسگاه جاده زابل-زاهدان به انبوه لباسهای موجود در اتاقك راننده مشكوك می شود و با طول كشیدن سئوال و جواب از راننده و تمام شدن نفس افغانی های محبوس در تانكر شیر و ضرباتی كه به درب تانكر می نواختند، ماجرا لو می رود و افاغنه به همراه راننده متخلف و شركت خصوصی متصدی پخش شیر یارانه ای تحویل مقامات پلیس می شوند.

با پخش این خبر در شهر زاهدان، مردم ضمن خودداری از خرید شیر یارانه ای خواستار برخورد شدید با عوامل این قاچاق چندش آور شدند كه پرونده فوق همچنان در حال تكمیل و ارائه به نهادهای قضایی است.

گفتنی است كرایه حمل و نقل افاغنه از مرز تا شهرهایی چون كرمان، شیراز و تهران به رقم های باور نكردنی از 500 تا 800 هزار تومان می رسد كه كاسبی پر سودی را برای برخی از افراد در منطقه ایجاد كرده است


+نوشته شده در 1389/12/22 ساعت03:41 ب.ظ توسط zahra zahra | نظرات |